Paramparça Dizi 30. Bölüm izle Yeni bölüm

Paramparça 30.bölüm izle,Paramparça 30.bölüm full tek parça seyret Star tv'nin en fenomen dizisi Paramparça 30.bölüm fragmanı yayınlandı. Paramparça sezon bölüm'e çok az kala yine ekranlara kitliyor.
Paramparça 30 Bölüm izle

 GÜLSEREN ŞEHRİ AYRILIYOR
 Gülseren, Cihan’dan tamamiyle kopabilmek için kızlarınında mutlu bir gelecek sağlamak için İzmir’e yerleşmeye karar veriyor. Yakın dostu olan Derya, Gülseren’in gidişine mani olamayacağını anlayrken bu vaziyetten Cihan’a bildirir.

 “AŞKIN KIYISINDAN GEÇTİK BİZ”

 Fakat Cihan’n da yapacağı bir şey kalmamış. Cihan,Gülseren’in gitmesine müsaade etmiş olduğu için kendi kendini suçlar. Dertleştiği bir tek Yıldırım var ve Cihan, Yıldırım’a 'Aşkın kıyısından geçtik biz' itirafıyla, Gülseren defterini tamamiyle kapattığını dile getirir.

 HAZAL ÖLÜMÜN KIYISINDA

 Gülseren’in gitmiş olduğundan Hazal’ın ne de Cansu’nun haberleri var. Sosyal medyada cansu konusunda alay eden açıklar yapan biri var ve Cansu bu kişinin Hazal olduğundan emin oluyor. Hazal ile yüzleşmek istiyor fakat Hazal onu dinlemiyor. Bu sırada Cansu’nun yapmış olduğu hareket Hazal’ı ölüm ile burun buruna getiriyor.

 Hastaneye kaldırılan Hazal’ın yaşaması zor görünüyor. Dilara ve Gülseren’in ortak bir acısı var.
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.