Paramparça 31. Bölüm Sezon Finali izle


Bu defa Herkes Paramparça !

Gülseren Yalıda Kalıyor
Gülseren, yok diyemeyeceği,reddemeyeceği bir sebeple yalıya yerleşir. Bu vaziyet, bütün ailenin vede Gülseren’in hayatlarını değiştirecek olayların tetikçisi oluyor. 
Hazal Tekerlekli Sandalye mahkum
Hazal bundan sonra tekerlekli sandalyeye mahkum kalıyor gibi. Hazal’ın içinde bulunduğu durumu kabullenmesi kolay değil. Hazal’ın başına gelenlerden dolayı kendini suçlayan Cansu, yürek azabıyla kıvranır. Öğreneceği bir gerçekte, Cansu’nun acısını iyice dayanılmaz hale getiriyor.
Dilara Gülseren Karşı Karşıya 
Kızları için güel bir dayanışma içine giren Dilara ile Gülseren’in bu işbirlikleri çok uzun sürmüyor. Gülsereni yalıda görmek, Dilara için kabullenilmez vaziyettir. Dilara’nın hiddet nöbetinden hissenine düşeni alan Cihan her ne pahasına olursa olsun Gülseren’den vazgeçmeyeceğini söylüyor.  
Tehlikeli Düşman Bombayı patlattı !
Geçmişten gelen acımasız düşman, Cihan’ın ve çevreside olan herkesin hayatını yıkmaya yeminli etmiştir. Cihan bu düşmanının ne kadar yakınına sokulduğundan haberi yoktur. . Son derece tehlikeli olan Harun, Cihana ve ailesine büyük zarar vermek için düğmeye basarak, Dilara hanımın arabasını patlatıyor. Dilara öldü mü ?
Ajda Pekkan Paramparça'da Sezon Şarkısı !
Ajda Pekkan’ın, söz ve müziği Can Tanrıyar’a tertip etmesi Volga Tamöz’e ait olan yeni şarkısı ‘Yakarım Canını’  Paramparça’ nın sezon finali şarkısı oluyor.  Paramparça’ yı ilk bölümünden beri severek izleyen Ajda Pekkan’ın duygusal şarkılarından biri dizinin romantik sahnelerine damga vuruyor..

 Paramparça izle Sezon Bölüm 15.Haziran
Paramparça izle Sezon Bölümü
PARAMPARÇA / SEZON FİNALİ / 29.Haziran Pazartesi /

Paramparça 31. Bölüm Sezon Finali , Paramparça 31. Bölüm Sezon Finali seyret , Paramparça 31. Bölüm fragmanı yayınlandı hazalın ayaklarını his etmemesi sonrası sakat kaldığını öğreniyorlar. 31 Bölümde nefes kesici sahneler yer alıyor, Hazalın tekerlekli sandelyesinde bombayı kim yerleştirdi ? Hazal ölüyor mu ? Sezon bölüm fragmanı ile yayınlanacak olan paramparça dizisi 3 ay ara ile ekranlara veda ediyor.
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.