Paramparça Canlı izle Star Tv

Star Tv Canlı izle Paramparça Star tv Kanalında Oynanan En Popüler Dizilerden biri olan Yeni Dizi Paramparça Her pazartesi akşamları saat 20:30'de sevenlerini ekran başına kitliyor. Star tv Paramparça izle, Star tv Canlı izle paramparça dizi, HD online olarak paramparça'nın tüm bölümlerini özetlerini ve fragmanlarını sizlere sunarak ve bu güzel diziyi online hd olarak keyifle reklamsız olarak izlemeniz için elimizden geleni yapıyoruz tek yapmanız gereken bizi takip etmek. Paramparça Yeni Bölüm izle, Paramparça Son bölümü İzle, Paramparça Full izle Youtube olarak seyret. Bizler gerekli güncel kodları Youtube gibi bazı sitelerden alarak iframe ile sizlere sunmaktayız. Paramparça Tek parça izle Tüm bölümleri izle,Kaçıran ve yeniden izlemek isteyenler bütün bölümlerini burada izleyebilir. İyi seyirler.

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.