Paramparça 29. Bölüm İzle Final Hazırlığı


Rahmi Bey'e Kelepçe

Teoman’ın ölümüne neden olan Rahmi Bey yalıda otururken, kapıya polisler geliyor ve Rahmi Bey’i kelepçeleyerek götürüyorlar. Yalıda hareketli saatler olurken Cihan, Gülsereni sır gibi sakladığı bir yere sürüklüyor.

 Hayallerimi Kaybettim

Cihanın Dilara’nın yanına dönmüş olması Gülseren için bu ilişkinin sonu olmuştur. Cihan’a, Ben hayallerimi kaybettim,Bize olmaz dediğimiz her şeyler oldu diyerek laf eden Gülserene bir darbe de senelerce sonra karşısına çıkan küçüklük arkadaşı Mehmet’ten geliyor.

 Paramparça İzle 29. Bölüm
Paramparça izle 

 Paramparça 29. Bölüm Full HD tek parça dizi izle Online seyret. Paramparça 29 bölümde finale doğru ilerlerken Rahmi beyin pes etmesinden sonra bu defada Özkan pes ediyor. Paramparça 29 bölüm Pazartesi 20:30 ' de..
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.