Paramparça 28. Bölüm izle 8 Haziran Pazartesi

 PARAMPARÇA 28.BÖLÜM
PARAMPARÇA YENİ BÖLÜM  İZLE
                                                      Paramparça Son Bölüm


Teoman'ı hazal mı öldürdü ?
Paramparça 28. Bölüm'de Hazal ortadan yok olunca endişelenen Gülseren'in yardımına bugüne kadar kötülük  yapan Rahmi Bey yetişiyor. Yeni tanışmış olduğu Teoman'ın aşkına inanıyor,Hazal  kimin yanında olması gerektiğini,nasıl bir tehlike ile karşı karşıya olduğunun farkında olmuyor. Rahmi Bey sayesinde, düşmüş olduğu bu tuzağa geçte olsa anlıyor. Ama iş işten geçmiş çünkü ortada bir ceset var.

Gülseren 2 kızından vazgeçiyor !
Cihan bey bu cinayeti  ya suç ortağı olacak yada polise ihbar verecektir.. Cihan bey Bu zor kararı alır iken, babası Rahmi Beyle seneler sonra ilk defa bu kadar yakın oluyor.. Olan biteni öğrenen Gülseren  kendisini suçlu buluyor ve çocuklarının mutluluğu için Cansu'dan  Hazal'dan vazgeçme kararını veriyor
.
Polisler Kapıyaa geldi
Dilara'nın tek derdi vardır,Cihan'ı kendisine yeniden döndürmek. Cihan bey her şeyi yoluna koyabilmek  için çaba harcarken, yalının kapısına dayanan polisler işlerin daha da karışacağının belirtisidir.

Paramparça 28. Bölüm : Yayın Günü: 8 Haziran Pazartesi
Yayın Saati: 20.30'de Yayın Kanalı : Star Tv
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.