Paramparça 27. Bölüm 1 Haziran Pazartesi

Paramparça Yeni Bölüm izle
ASIL HEDEF GÜLSEREN'Dİ

 Cansu’nun velayetinin Özkan’a verilecek korkusuyla evine eski eşine dönmeyi kabul eden cihan herkese ‘mutlu aile’ imajı çizebileceğini düşünerek kabul ediyor fakat Cihan için zor günler başlıyor. Dilara Cihan’ın eve dönüşünü kendi zaferiymiş gibi görmekte. Yalıya bir davet verip hem çevresini hem de Cihanı şok edecek açıklamalarda bulunan Dilaranın asıl hedefi Gülseren' dir.

 AŞKIMIZ BİTTİ Mİ !

 Cihanın yalıya tekrar dönünce Gülseren aşklarının bittiğini düşünür. Cihan resmen kapana kısılmıştır. Diğer yandan Cansu taşınmak istemez,Hazal'da tekrar eski evine gitmek istemez, Fakat ikisininde başka yapacak bir seçenekleri yoktur.

 HAZAL YENİ PLAN YAPIYOR

 Hazal tüm bu olanları, Dilara ve Cihan’ın kendisinden kurtulmak amacıyla fırsat olarak gördüklerini düşünür, ve tepkisi çok sert oluyor. Gülseren kızı Hazal için çok endişe duyuyor ama endişelerinde hiç de haksız çıkmıyor.

 PARAMPARÇA YENİ BÖLÜM 1 HAZİRAN PAZARTESİ 20:30 STAR TV EKRANLARINDA..
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.