Paramparça 25. Bölüm 18.05 mayıs 2015 pazartesi

 PARAMPARÇA 25 BÖLÜM İZLE
Paramparça Yeni bölüm izlemek için Tıkla

ÖZKAN ÜZERİNE BENZİN DÖKÜYOR

Gülseren’in iş yerinde haraç isteyen iki adamı Özkan’ın tuttuğunu öğrenen Cansu Özkan’a acıma sonrası nefret duyuyor. Özkan Cansu’yu yine tekrar kazanmak için bu defa son çareyi üzerine benzin dökerek yakmakta buluyor.

 GÜLSEREN'E O ÇİÇEKLERİ KİM YOLLADI ?

 Gülseren Kendi cephesinde isimsiz bırakılan bir çiçek buluyor. Cihan’ın bu duruma canı sıkılıyor. Cihan Gülseren’den şüphelenip şüphelenmemekte tereddütte kalıyor.

 RAHMİ BEYİN KALBİ DAYANAMADI !
PARAMPARÇA 25. BÖLÜM

 Yalıda yine işler karışıyor. Hazal Rahmi Bey’i tehdit edemeyeceğini anlıyor. Bu seferde tehdit sırası Rahmi Bey’in. Rahmi Bey Hazal’ı yapmaya zorladığı şey akıllara zarar verebilecek kadar tehlikeli. Cihan yalıda Rahmi beye hesap sorarken Rahmi Bey’in kalbi kendi entrikalarına daha fazla dayanamıyor.

 YAYIN TARİHİ : PARAMPARÇA / YENİ BÖLÜM / PAZARTESİ 20:30 / CANLI STAR TV
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.