Paramparça 24. Bölüm izle HD 11.05.2015 Pazartesi

Paramparça 24. Bölüm

 Paramparça Yeni Son 24. Bölüm
Paramparça Dizisi Yeni Bölüm

 | GÜLSEREN EVDEN AYRILIYOR |

 Paramparça 24. Bölüm'de Gitmiş oldukları lokantada Gülseren’in hakarete uğraması ile çılgınlaşan Cansu ortalığı birbirine katıyor. Üstelik bir de, Cihan ve Gülseren’in yasak bir aşk yaşadıkları haberi ilave ediliyor..
Bu olan şeyleri gururuna yediremeyen Gülseren, Cihan ve Cansu’nun tüm engelleme gayretlerine karşın aldırış etmeden evini terk ediyor.

| HAZAL ARTIK YALNIZ |

 Cansu da tıpa tıp annesi Gülseren gibi inatçı çıkar. Gülseren ne kadar kaçmış olsa'da Cansu pes etmiyor. Paramparça 24 Bölümünde Ölümden kıl payı kurtulan Hazal’ın şımarık hareketleri artık arkadaşlarını da bezdiriyor ve Hazal artık yalnız kalıyor. Ve Cihan bey onun rol yaptığının farkına varmış. Gülseren hanımın peşine adam takan Rahmi Bey, Dilara’ya bir takım itiraflarda bulunuyor. Aslında Rahmi Bey’in Gülserene neden bu kadar merhametsiz davranmasının nedeni kendi geçmişinde saklıdır.

| BEN SENİN KIZIN DEĞİLİM |

 Cansu Özkan’ın velayet davası açtığını öğrenince Özkan’ın karşısına çıkıp hesap soruyor. 'Ben senin kızın değilim' diyen Cansu kızının kalbini tekrar kazanmak için bir tasarı yapan özkan her şeyi yüzüne gözüne bulaştırıyor.
Paramparça 24. Bölüm HD full izlemek için kendi gününde ve kendi saatinde burada Canlı olarak seyredebilirsiniz.

 Yayın tarihi : PARAMPARÇA / YENİ BÖLÜM / 11.05.2015 PAZARTESİ 20:30
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.