Paramparça 23. Bölüm 4 Mayıs Pazartesi Tek parça izle


 Paramparca
Paramparça Yeni Bölümü için tıkla

Paramparça 23. Bölüm

Paramparça 23. Bölüm Tek parça izle ve seyret.Paramparça dizisinde her bölümde nefesler tutularak izlenmeye devam ediliyor.Her bölümü birbirinden özel ve güzel olan bu dizide aksiyon,aşk,dram bitmek bilmiyor.Paramparça dizisi Her pazartesi akşamları saatler 20:30 gösterdiğinde star tv ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Hazal ve Gülseren Kazadan Sağ Kurtulur mu Sizce ? Paramparça 22. Bölüm Final Sahnesinde Gülseren ve hazal kazaya karışıyor. Merakla beklenen Paramparça 23. bölüm Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenecektir. Sizce Gülseren ve Hazal kazadan sağ kurtulabilecekler mi ? Paramparça dizisi kendi gününde ve kendi saatinde pazartesi akşamları yayında olacaktır.
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

+ yorum + 4 yorum

Adsız
1 Mayıs 2015 07:50

hazal ölse keşke yaa

7 Mayıs 2015 23:55

Neden

7 Mayıs 2015 23:56

Neden

Adsız
10 Mayıs 2015 09:50

Bende isterim ama ölmedi işte :D

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.