Paramparça 22. Bölüm Full HD izle 27 Nisan Pazartesi

 Paramparça dizi izle

Paramparça 22. Bölüm 27 Nisan Pazartesi

Paramparça 22. Bölüm - Paramparça 22. Bölüm izle - Paramparça 22. Bölüm tek parça - Paramparça 22. Bölüm seyret - Paramparça 22. Bölüm youtube - Paramparça 22. Bölüm fragmanı yayınlandı. Paramparça 22. Bölüm'de neler olacak ? Paramparça 21 bölüm de Müge ozana mektup bırakarak oradan ayrılmıştı. Görünen o ki Müge ozanın Cihan Gürpınar'ın oglu olduğunu biliyormuş. Star ekranlarının en sevilen dizi olan paramparça her pazartesi akşamı saat 20:30'de canlı yayında sevenleri ile buluşuyor.

Not: Dizinin Fragmanı yayınlanır yayınlanmaz sitemize eklenecektir. Fragmanı özetini izlemek için takipte kalın.
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.