Paramparça 21. Bölüm Sen Benim Hayatımdaki KadınsınPARAMPARÇA İZLE
Paramparça izlemek için tıklayın


Paramparça 21 bölüm,Paramparça 21 bölüm izle,Paramparça 21 bölüm youtube,Paramparça 21 bölüm Canlı star tv izle,Paramparça 21 bölüm framanı izle seyret,Paramparça 21 bölüm özetsiz izle.

Gülseren Cihan’ın Söylediği gerçeklere inanacak mı ?

Cihan beyin babası olan Rahmi Bey kurmuş olduğu tuzakla  otel odasında Alev isimli kadınla Cihanı bir araya getirerek bazı Resimler çeker,Ve gazetelerde videolarda bu görüntülerine gören Gülseren’e açıklama yapmak için doğruları anlatmaya çalışan cihan bey Gülsereni inandırabilecek mi ? Gülseren’in Cihan’a inanmamak için farklı nedenleri vardır. Cihan ilk defa Gülserenle açık açık konuşur. 
Sen benim hayatımdaki kadınsın..

Dilara büyük şok oluyor  !

Tüm bu olanlardan keyif alan dilara Gülsereni Cihan’dan uzaklaştırdığını düşünürken bu olayları konuşa bilmek için girmiş olduğu Candan’ın evinde beklenmedik birini görüyor ve Artık sözün bittiği yerdir..

Candan’ın hiç görünmedik  yüzü ortaya çıkıyor..

Ozan iyi niyetine kurbanı olur !

Ozan Müge ile yaşamış olduğu olduğu aşkın kendisine ne kadar ağır mal olacağından habersizdir.
Rahmi Bey ve Hazal ellerinde birbirlerine ait gizli kozlar vardır bundan dolayı  mecburen barışmak zorunda kalırlar..

Star tv Yayın Günü: 20 Nisan Pazartesi
Yayın Saati: 20.30 
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.