Paramparça 17. Bölüm Canlı izle Star tv 23 Mart

Paramparça Canlı izle
Paramparça 17. Bölüm izle Tek parça HD Son ve Yeni bölümü izle seyret 23 mart pazartesi oynanılacak olan yeni dizinin bölümünü izlemeyi kaçırırsanız buradan tekrar izleyebilirsiniz. Kendi yayınından hemen sonra Diziyi burada paylaşacağız. Paramparça 17. bölüm fragmanı özeti yayınlandı filmin konusu daha bir heyecanlandırıyor.

  •    Gülsere'nin bulunduğu Resimdeki o adam kim ! Özkanın Gülserene saldırmış olması işleri baya bir karıştırıyor. Aynı zamanda Dilaranın elinede büyük bir fırsat geçmiş oluyor. Gülserenin daha önceki bir resmini bulan Dilara Cansu’yu tekrar yalıya getirmeyi başarıyor.
  •      Gülseren, Cihan’ın tutmuş olduğu villadan ayrılıyor. Gülseren bu defa Dilara’nın elindeki koz karşısında pes ediyor ve Cihanın tutmuş olduğu evi terk ediyor. Keriman kazmış olduğu kuyuya düştü ve hapise girdi. Alperinde iştirak ederek şirkete geri dönmesi Cihanı zor vaziyette bırakıyor. 
  • Hazalın bulunduğu araca ateş ediliyor. Cansunun eve geri dönmesi Hazalla arasındaki gerilimi baya kızıştırıyor. Hazal cansunun canını yakabilmek için Yağız ile yakınlaşıyor. Ama hiç beklenmedik bir olay gerçekleşiyor,Hazalın içinde bulunduğu aracın önü kesiliyor ve silahlar patlıyor..
  • Paramaparça yeni bölüm Yayın Günü: 23 Mart Pazartesi 2015 
  • Yayın Saati: 20.30 Sizlerle..
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.