Paramparça 16 Yeni Bölüme Konuk Oyuncu Sinan Akçıl Katılıyor

Paramparça 16 bölüm izle,Paramparça Son Böllüm İzle,Paramparça Fragman izle Yeni Bölüm Pazartesi Akşam Saat 20:00 Ekranlarda...
Paramparça 15 mart 2015 pazartesi günü yayınlanacak bölümünde sinan akçıl konuk oyuncu olarak cihan beyin (erkan petekkaya) dogum günü partisinde muhteşem bir şarkıyla şenlendirecek. Paramparça Dizisi 16. Bölüm'de Erkan petekkaya yakın dostu olan sinan akçılı 16.bölümünde konuk misafir olarak davet emiştir. Sinan Akçıl bu daveti geri çevirmeyerek yakın arkadaşı erkan petekkaya'nın oynamış olduğu PARAMPARÇA Dizisinin 16. Yeni bölümünde yeri alacak. Paramparça Dizisine misafir oyuncu olarak güzel şarkılarıyla diziye bu hafta farklı bir hava katarak eğlenceli bir sahne yaşatacak. Sinan Akçıl için bu bölüme katılması üzerine Erkan Petekkaya'ya sualler soruldu ve Petekkaya bu suallere cevap verdi. Bu sorulanlardan biriyse Sinan Akçılın oyunculuğunu beğendinizmi.. Oldu. Erkan bu soruya şu şek,il demiştir Oyunculuk onun için başka bir meslektir , Onun en iyi başarısı sanatçılık'tır.! Oyunculukta bu performansını görmeyen petekkaya, Bir ara Sinan Akçıl'ın bir klibinde oynayan petekkaya. Sinan Akçıl'ında Erkan Petekkaya'nın bir bölümünde oynaması ödeşmiş olduklarını göstermektedir.
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.