Paramparça 14 Bölüm Tek Parça Son bölümü


Paramparça 14 Bölüm,Paramparça 14 Bölüm izle,Paramparça 14 Bölüm Full hd Youtubeden yayınlanan kısımı buradanda izleyebilirsiniz.Paramparça 14 Bölüm tek parça sizlerle.Paramparça 14 Bölüm Tek Parça Son bölümü yayınlandı bu bölümde 13.bölümün en heyecanlı biten kısımından kaldığı yerden devam ediyor.Paramparça 14.Bölüm izle full HD izleme yayınlanan son bölümünü 02.03.2015 mart ayında yayınlanan kısımı özetsiz izleyin fragmanda görüldüğü sizlerle online olarak izlenimde . 14bölümü Tek Parça Son bölümü .
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönderme

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.