ParamParça 13 bölüm Tek parça izle 23 Şubat


Paramparça 13 bölüm,Paramparça 13 bölüm izle,Paramparça 13 bölüm seyret,Paramparça 13 bölüm youtube,Paramparça 13 bölüm izle,13 bölüm son bölüm kısımı,paramparça 13 bölümü tek parça full izle 23 şubat pazartesi yayını ile sizlerle yayınlanmadan hemen önce veya şuan izleyebilirsiniz. 22 şubat ile hazırladığımız yayını sizlere sunuyoruz. Param parça 13.bölüm kısmı izleme seyretme keyfi.
Cansunun öz Babası olan özkan kızı cansuyu okul önünden alarak ona babası olduğunu söyler.Cihan bey bu duruma çıldırır! Cihan gülserenin eski kocası özkanın döndüğünü kızından öğrenmesi daha çok yıkmıştır. Özkan ve cihan buluşunca sinirlerine hakim olamayan cihan özkana yumruk atar kızının bir daha önüne çıkmayacağını söyler. Davamnı izleyip yorumlarınızı diğer izleyiceler ile paylaşabilirsiniz..
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönderme

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.