ParamParça 17.Bölüm İzle HD Son Bölüm

Paramparça 17. Bölüm Son Bölüm izle Tek Parça Eklendi. 24 mart 2015 salı saat = 01:44
Paramparça 17.Bölüm izle,ParamParça 17.Bölüm son bölüm izle,Paramparça 17 bölüm Fragmanı izle,Paramparça 17 bölüm Tek parça izle seyret,23 mart pazartesi dizi izle param parça tek kısım donmadan youtube izle yeni bölüm paramparça 17 bölüm canlı izle star tv,Sizler gelecek hafta oynanacak olan bu bölümde ise durumlar daha çok kızışıyor . ParamParça 17.Bölümü , Paramparça 17.Bölüm HD izle , Paramparça 17.Bölüm Tümünü izle seyret. Param parça 17 Bölüm Full Youtube izle. Paramparça 17.Bölüm Fragman izle bu bölümün fragman ve yayını kendi gününden 4 gün önce eklenmektedir yeni bölümleri ise pazar günü eklemeye çalışacağız. Cansu hazal birbirine giriyor Hazal abisinin gizli tuttuğu o kitabi neden yırttı ? Hazal evden kovulacakmı ? Cansu evine geri mi döndü ? Hazal kıskançlıktan cansu tekrar yerini alacak korkusuyla Cansuya hani sen gitmiştin neden döndün diyerek atışıyor. Paramparçanın son bölümü pazartesi akşamı saat 20:30 ' da sizlerle.

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.