Dizi izle Paramparça 21. Bölüm Tek Parça Seyret
Dizi izle Paramparça, Paramparca izlesene,Paramparça 21 bölümü izle,Paramparça Son Bölüm izle 21. Bölüm Full HD izlet. Parça param 21.Bölüm Tek Parça Param parça dizisi izle Online hd diziler Star Tv de yayınlanır burada izlenir. Dizi İzleyelim Yabancı Hd 24 saat full izleme keyfi.Dizi izle, Param parçanın bu haftaki Yeni Bölümünde İzleyemedim tekrar izlemek istiyorum diyenler için yeniden ücretsiz tv izleyin. Paramparça 21. Bölüm Tek Parça Paramparça 21. Bölüm Fragman izle.

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.