Paramparça 3. Sezon Tanıtımi izle Eylül 2016

#Paramparça Yeni Sezonu Eylülde Ekranlarda Olacak... Paramparça 3. Sezon izle, Paramparça 3. Sezon Fragmanı seyret,Paramparça 3 Sezon 72. bölüm izle. Paramparça 72. bölüm fragmanı bir sonraki günlerde sizlerle olacak. Paramparça Dizisi'nin Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon olan 'Endemol Shine Türkiye' üstlenmiştir başrollerini Erkan Petekkaya, vede Ebru Özkan Barış Falay yer aldığı dizide, senaryo Yıldız Tunç’a ve yönetmenliğide Altan Dönmez’e ait'dir. Paramparça 3. sezonu ile Eylül'de Star'da Kendi Gününde Kendi Saatinde olacak. PARAMPARÇA / YENİ SEZON EYLÜL 2016 STAR TV'DE İZLENİR.
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönderme

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.