Paramparca 8 bölüm kısımı izle full


Paramparça 19 Ocak 2015 Pazartesi oynanan bölümü izle, Paramparça 8.Bölüm izle, Paramparça Son Bölümünü izle Paramparça 8. bölüm izle,Geçen haftanın Starı olan dizi bu hafta yine neler olacak sorusunu akıllarda oluşturuyor.Param parça sekizinci bölümünü hemen hd olarak izle.Param parça 8 bölümünüz tek part olarak donmadan izleyin. Full Hd kalitesinde Dizinin Tv de yayınlanmasının hemen sonrasında sitemizden izleyebilirsiniz. Paramparça 8.Bölüm izle 720P veya 1080p takılmadan izle,Paramparça 8.Bölüm Tek Parça hemen reklamsız izle,Paramparça 8. Bölüm Tek Part takılmadan duraklamadan izle son bölümüHd online izle , Paramparça Son Bölüm seyret.Keyifli seyirler
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.