Paramparça 10 bölüm izle tek parça full hd


Paramparça 10.bölüm izle,Paramparça 10 bölüm,Paramparça 10 bölüm seyret,Paramparça 10 bölüm tek parça izle,Paramparça 10 bölüm youtube fragman,yeni bölüm onuncu bölümünü hd online olarak izleyin.Yeni bölümünde nefesler kesilmeye devam ediyor. 26.10.2015 param parçanın buğün ki konusu ise Dilara kızı Hazalı kendi dostları ile tanıştırır. Gülserene kurdukları ses kayıtı komplosu istedikleri gibi gitmez Dilara karasız kalırken Rahmi Beyde yeni planlarını zaman geçirmeden işe koyulur. Dilara hanımla Cihan boşanmak için adına mahkemeye giderler. Devamını izlemek için tıklayıp seyredin.
Bu sayfayı beğenip destek olurmusunuz :

+ yorum + 1 yorum

Adsız
7 Mart 2015 01:01

güzel filmmmmm

Yorum Gönder

Paramparça Dizi 2014 & 2016

Paramparça dizisi 2014 yılının son aylarında star tv ekranlarında yerini aldı. Paramparça bir aile dizisi her pazartesi sevenleri ekran başına kitliyor. Paramparça 3 kategoride geceyi 1. kapattı !
Paramparça dizi filmi izlenenlerden %10,68 reyting hakkını almıştır, %24,93 izlenme payı olarak görünü'nen Star tv dizisidir.

Paramparça Türkiye'nin En Fenomen Dizisi,A-B Sosyolog Ekonomik Statü’deyse %11-16 oy almıştır ve & 26,45 izlenme payı hakkını alarak her hafta milyonları ekran başına kilitlemeye devam ediyor.
Pazartesinin en çok seyredilen dizisi Paramparca her pazartesi akşamları, Canlı olarak Star tv yayını ile sitemizden Online izleyebilirsiniz. Bölüm bitiminden sonra Tek parça olarak sitemize en fazla 1 saat sonra eklenmekte.


Paramparça Dizi Oyuncuları, İlk defa dizide yer alan iki ünlü çift, paramparça'da bir arada star tv de buluştular..
Erkan Petekkaya ve Nurgül Yeşilçay’ın başrollerini almış olduğu güzel dizide senaryosu aile üzerine çevrilmiştir. Farklı zamanda yaşanan 2 kaza ile yolları kaderleri kesişen bu 6 kişilik aile ayrılmaz bağlar ile birbirlerine bağlanma ve imkansız aşk konusu oluyor.
Paramparça, her Pazartesi akşamı saatler 20.30 Gösterdiğinde Star TV’de sizlerle.